Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon CMF55412R00FHEK bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám CMF55412R00FHEK
Gyártó Dale / Vishay
Leírás RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(amerikai dollárban)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Cikkszám CMF55412R00FHEK Gyártó Dale / Vishay
Leírás RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 86822 pcs Adatlap CMFxx Series, Industrial
Kategória Ellenállások Tolerancia ±1%
Hőmérsékleti együttható ±50ppm/°C Szállító eszközcsomag Axial
Méret / dimenzió 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Sorozat CMF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.5W, 1/2W
Csomagolás Bulk Csomagolás / tok Axial
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C Megszámolások száma 2
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 21 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) -
Jellemzők Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Hibázási ráta -
Részletes leírás 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Összetétel Metal Film