Otthon > Termékek > kondenzátorok > Kerámia kondenzátorok > CDR31BP331BFURAB
CDR31BP331BFURAB
CDR31BP331BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon CDR31BP331BFURAB bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám CDR31BP331BFURAB
Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 330PF 100V BP 0805
Product parameter
Cikkszám CDR31BP331BFURAB Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 330PF 100V BP 0805 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4946 pcs Adatlap CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategória kondenzátorok Feszültség - névleges 100V
Tolerancia ±1% Vastagság (Max) 0.051" (1.30mm)
Hőmérsékleti együttható BP Méret / dimenzió 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sorozat Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Értékelések -
Csomagolás Bulk Csomagolás / tok 0805 (2012 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C Szerelési típus Surface Mount, MLCC
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Lead Stílus -
Ólomtartomány - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Magasság - Ülés (Max) - Jellemzők -
Hibázási ráta R (0.01%) Részletes leírás 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapacitancia 330pF Alkalmazások General Purpose