Otthon > Termékek > kondenzátorok > Kerámia kondenzátorok > CDR32BP101BFURAJ
CDR32BP101BFURAJ
CDR32BP101BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon CDR32BP101BFURAJ bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám CDR32BP101BFURAJ
Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 100PF 100V BP 1206
Product parameter
Cikkszám CDR32BP101BFURAJ Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 100PF 100V BP 1206 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4527 pcs Adatlap CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategória kondenzátorok Feszültség - névleges 100V
Tolerancia ±1% Vastagság (Max) 0.051" (1.30mm)
Hőmérsékleti együttható BP Méret / dimenzió 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sorozat Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Értékelések -
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok 1206 (3216 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C Szerelési típus Surface Mount, MLCC
Magasság - Ülés (Max) - Jellemzők -
Hibázási ráta R (0.01%) Részletes leírás 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapacitancia 100pF Alkalmazások General Purpose