Otthon > Termékek > kondenzátorok > Kerámia kondenzátorok > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon CDR33BP152BFURAJ bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám CDR33BP152BFURAJ
Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Cikkszám CDR33BP152BFURAJ Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4950 pcs Adatlap CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategória kondenzátorok Feszültség - névleges 100V
Tolerancia ±1% Vastagság (Max) 0.049" (1.25mm)
Hőmérsékleti együttható BP Méret / dimenzió 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sorozat Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Értékelések -
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok 1210 (3225 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C Szerelési típus Surface Mount, MLCC
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Lead Stílus -
Ólomtartomány - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Magasság - Ülés (Max) - Jellemzők -
Hibázási ráta R (0.01%) Részletes leírás 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Kapacitancia 1500pF Alkalmazások General Purpose