Otthon > Termékek > kondenzátorok > Kerámia kondenzátorok > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon CDR34BP432BFURAB bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám CDR34BP432BFURAB
Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Cikkszám CDR34BP432BFURAB Gyártó Electro-Films (EFI) / Vishay
Leírás CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 5703 pcs Adatlap CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategória kondenzátorok Feszültség - névleges 100V
Tolerancia ±1% Vastagság (Max) 0.059" (1.50mm)
Hőmérsékleti együttható BP Méret / dimenzió 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sorozat Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Értékelések -
Csomagolás Bulk Csomagolás / tok 1812 (4532 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C Szerelési típus Surface Mount, MLCC
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Lead Stílus -
Ólomtartomány - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Magasság - Ülés (Max) - Jellemzők -
Hibázási ráta R (0.01%) Részletes leírás 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapacitancia 4300pF Alkalmazások General Purpose