Otthon > Termékek > kondenzátorok > Alumínium - polimer kondenzátorok > 6SW100MX
6SW100MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon 6SW100MX bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám 6SW100MX
Gyártó Rubycon
Leírás CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
(amerikai dollárban)
2000 pcs
Product parameter
Cikkszám 6SW100MX Gyártó Rubycon
Leírás CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 79048 pcs Adatlap SLG, SWZ, SW Series
Kategória kondenzátorok Feszültség - névleges 6.3V
típus Polymer Tolerancia ±20%
Felszíni földterület - Méret / dimenzió 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sorozat PC-CON, SW Értékelések -
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok 2917 (7343 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C Szerelési típus Surface Mount
Élettartam @ Hőm. 2000 Hrs @ 105°C Ólomtartomány -
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) 0.106" (2.70mm)
ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia) 9 mOhm Részletes leírás 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapacitancia 100µF Alkalmazások General Purpose