Otthon > Termékek > Tápegységek - tábla tartó > DC DC átalakítók > GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
GS-R24FS0001.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon GS-R24FS0001.8 bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám GS-R24FS0001.8
Gyártó STMicroelectronics
Leírás DC DC CONVERTER 1.235-5.5V
(amerikai dollárban)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Cikkszám GS-R24FS0001.8 Gyártó STMicroelectronics
Leírás DC DC CONVERTER 1.235-5.5V Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 15007 pcs Adatlap
Kategória Tápegységek - tábla tartó Feszültség - kimenet 4 -
Feszültség - kimenet 3 - Feszültség - kimenet 2 -
Feszültség - kimenet 1 1.235 ~ 5.5 V Feszültség - bemenet (perc) 16V
Feszültség - Bemenet (Max) 35V típus Non-Isolated PoL Module
Méret / dimenzió 1.52" L x 0.18" W x 0.50" H (38.7mm x 4.5mm x 12.7mm) Sorozat GS-R24FP
Csomagolás Bulk Csomagolás / tok 10-SMD Module
Más nevek 497-8255 Üzemi hőmérséklet -25°C ~ 85°C
Kimenetek száma 1 Szerelési típus Surface Mount
Jellemzők - Hatékonyság 83%
Részletes leírás Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.235 ~ 5.5 V 1.8A 16V - 35V Input Áram - kimenet (max.) 1.8A
Alap rész száma GS-R24F Alkalmazások ITE (Commercial)
Kapcsolódó termékek
GS-R12FV0001.9 Image
  • Rész#:GS-8M
  • Gyártók:Panasonic
  • Leírás:M8 INDUCTIVE HEAD 3.5MM 3M CABLE
  • Raktáron:769
GS-8S-C8 Image
  • Rész#:GS-8S-C8
  • Gyártók:Panasonic
  • Leírás:INDUCTIVE HEAD 4MM 5M CABLE