Otthon > Termékek > Integrált áramkörök (IC-k) > PMIC - Feszültségszabályozók - lineáris > LDK120M-R
LDK120M-R
LDK120M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon LDK120M-R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám LDK120M-R
Gyártó STMicroelectronics
Leírás IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
(amerikai dollárban)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Cikkszám LDK120M-R Gyártó STMicroelectronics
Leírás IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 196860 pcs Adatlap LDK120xx
Kategória Integrált áramkörök (IC-k) Feszültségkiesés (Max.) 0.3V @ 200mA
Feszültség - kimenet (min / fix) 0.8V Feszültség - kimenet (max.) 5.2V
Feszültség - Bemenet (Max) 5.5V Szállító eszközcsomag SOT-23-5
Sorozat - Védelmi jellemzők Over Current, Over Temperature
Csomagolás Cut Tape (CT) Csomagolás / tok SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Kimeneti típus Adjustable
Kimeneti konfiguráció Positive Más nevek 497-13501-1
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C Szabályozók száma 1
Szerelési típus Surface Mount Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Részletes leírás Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Áram - táplálás (max.) 100µA
Jelenlegi - nyugalmi (Iq) 60µA Aktuális - kimenet 200mA