Otthon > Termékek > Diszkrét félvezető termékek > Diódák - Egyenirányítók - Egyedülálló > SCFS5000
SCFS5000
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon SCFS5000 bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám SCFS5000
Gyártó Semtech Corporation
Leírás DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólom / RoHS nem megfelelő
In Stock 759 pcs
Referenciaár
(amerikai dollárban)
25 pcs
Product parameter
Cikkszám SCFS5000 Gyártó Semtech Corporation
Leírás DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólom / RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség 759 pcs Adatlap
Kategória Diszkrét félvezető termékek Feszültség - Peak Reverse (Max) Standard
Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha 500mA Feszültségelosztás -
Sorozat - RoHS állapot Bulk
Hátralévő helyreállítási idő (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ellenállás @ If, F -
Polarizáció Axial Működési hőmérséklet - csatlakozás 150ns
Szerelési típus Through Hole Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 18 Weeks Gyártási szám SCFS5000
Bővített leírás Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole Dióda konfiguráció 1µA @ 5000V
Leírás DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr 5.75V @ 500mA
Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként) 5000V (5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C