Otthon > Termékek > Ellenállások > Chip Ellenállás - Felület tartó > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon RNCF0402BTC412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám RNCF0402BTC412R
Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(amerikai dollárban)
10000 pcs
Product parameter
Cikkszám RNCF0402BTC412R Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1525403 pcs Adatlap Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±0.1%
Hőmérsékleti együttható ±50ppm/°C Szállító eszközcsomag 0402
Méret / dimenzió 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sorozat RNCF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.063W, 1/16W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok 0402 (1005 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 12 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) 0.014" (0.35mm)
Jellemzők Automotive AEC-Q200 Hibázási ráta -
Részletes leírás 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Összetétel Thin Film