Otthon > Termékek > Ellenállások > Chip Ellenállás - Felület tartó > RNCF1210BTE412R
RNCF1210BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon RNCF1210BTE412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám RNCF1210BTE412R
Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210
(amerikai dollárban)
5000 pcs
Product parameter
Cikkszám RNCF1210BTE412R Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 290259 pcs Adatlap Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±0.1%
Hőmérsékleti együttható ±25ppm/°C Szállító eszközcsomag 1210
Méret / dimenzió 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Sorozat RNCF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.333W, 1/3W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok 1210 (3225 Metric)
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 12 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) 0.026" (0.65mm)
Jellemzők Automotive AEC-Q200 Hibázási ráta -
Részletes leírás 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Összetétel Thin Film