Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon RNF18FTE412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám RNF18FTE412R
Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
(amerikai dollárban)
5000 pcs
Product parameter
Cikkszám RNF18FTE412R Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1287273 pcs Adatlap Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±1%
Hőmérsékleti együttható ±25ppm/°C Szállító eszközcsomag Axial
Méret / dimenzió 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Sorozat RNF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.125W, 1/8W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok Axial
Más nevek RN 1/8 T9 412 1% R