Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > WW1FT412R
WW1FT412R
WW1FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon WW1FT412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám WW1FT412R
Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 1W 1% AXIAL
(amerikai dollárban)
2500 pcs
Product parameter
Cikkszám WW1FT412R Gyártó Stackpole Electronics, Inc.
Leírás RES 412 OHM 1W 1% AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 229981 pcs Adatlap Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±1%
Hőmérsékleti együttható ±20ppm/°C Szállító eszközcsomag Axial
Méret / dimenzió 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) Sorozat WW
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 1W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok Axial
Más nevek WW 1 412 1% R