Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon MFP50SBRE52-412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám MFP50SBRE52-412R
Gyártó Yageo
Leírás RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(amerikai dollárban)
5000 pcs
Product parameter
Cikkszám MFP50SBRE52-412R Gyártó Yageo
Leírás RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 666850 pcs Adatlap MFP Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±0.1%
Hőmérsékleti együttható ±50ppm/°C Szállító eszközcsomag Axial
Méret / dimenzió 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sorozat MFP
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.5W, 1/2W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok Axial
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) -
Jellemzők - Részletes leírás 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film