Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > MFR-12DTD52-412R
MFR-12DTD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon MFR-12DTD52-412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám MFR-12DTD52-412R
Gyártó Yageo
Leírás RES MF 1/6W 0.5% AXIAL
(amerikai dollárban)
5000 pcs
Product parameter
Cikkszám MFR-12DTD52-412R Gyártó Yageo
Leírás RES MF 1/6W 0.5% AXIAL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 2086210 pcs Adatlap MFR Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±0.5%
Hőmérsékleti együttható ±25ppm/°C Szállító eszközcsomag Axial
Méret / dimenzió 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Sorozat MFR
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.167W, 1/6W
Csomagolás Tape & Box (TB) Csomagolás / tok Axial
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) -
Jellemzők - Részletes leírás 412 Ohms ±0.5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Metal Film