Otthon > Termékek > Ellenállások > Chip Ellenállás - Felület tartó > MMF204BRC412R
MMF204BRC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon MMF204BRC412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám MMF204BRC412R
Gyártó Yageo
Leírás RES SMD 0.1% 0.4W MELF
(amerikai dollárban)
6000 pcs
Product parameter
Cikkszám MMF204BRC412R Gyártó Yageo
Leírás RES SMD 0.1% 0.4W MELF Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 189561 pcs Adatlap MMF Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±0.1%
Hőmérsékleti együttható ±15ppm/°C Szállító eszközcsomag MELF
Méret / dimenzió 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sorozat MMF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.4W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok MELF, 0204
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) -
Jellemzők - Hibázási ráta -
Részletes leírás 412 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Összetétel Metal Film
Kapcsolódó termékek
  • Rész#:MMF204BRC3K6
  • Gyártók:Yageo
  • Raktáron:184143
  • Rész#:MMF204BRC43K
  • Gyártók:Yageo
  • Raktáron:173306
  • Rész#:MMF204BRC3K9