Otthon > Termékek > Ellenállások > Chip Ellenállás - Felület tartó > MMF207FRE412R
MMF207FRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon MMF207FRE412R bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám MMF207FRE412R
Gyártó Yageo
Leírás RES SMD 1% 0.6W MELF
(amerikai dollárban)
6000 pcs
Product parameter
Cikkszám MMF207FRE412R Gyártó Yageo
Leírás RES SMD 1% 0.6W MELF Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 2051589 pcs Adatlap MMF Series
Kategória Ellenállások Tolerancia ±1%
Hőmérsékleti együttható ±50ppm/°C Szállító eszközcsomag MELF
Méret / dimenzió 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sorozat MMF
Ellenállás 412 Ohms Teljesítmény (Watt) 0.6W
Csomagolás Tape & Reel (TR) Csomagolás / tok MELF, 0207
Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C Megszámolások száma 2
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Magasság - Ülés (Max) -
Jellemzők - Hibázási ráta -
Részletes leírás 412 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Összetétel Metal Film
Kapcsolódó termékek
  • Rész#:MMF207FRE3R9
  • Gyártók:Yageo
  • Leírás:RES SMD 1% 0.6W MELF