Otthon > Termékek > Ventilátorok, hőkezelés > DC ventilátorok > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon F412R-12LLB bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám F412R-12LLB
Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(amerikai dollárban)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Cikkszám F412R-12LLB Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 13447 pcs Adatlap F412R
Kategória Ventilátorok, hőkezelés Szélesség 12.20mm
Súly 0.044 lb (19.96g) Feszültség tartomány 10.2 ~ 13.8VDC
Feszültség - névleges 12VDC befejezés 2 Wire Leads
Statikus nyomás 0.047 in H2O (11.8 Pa) Méret / dimenzió Square - 41mm L x 41mm H
Sorozat F412R FORDULAT 3750 RPM
Teljesítmény (Watt) 480mW Más nevek 563-1134
F412R12LLB
Üzemi hőmérséklet 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Zaj 14.0 dB(A)
Élettartam @ Hőm. - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Behatolásvédelem - Jellemzők -
Ventilátor típus Tubeaxial Jelenlegi értékelés 0.040A