Otthon > Termékek > Ventilátorok, hőkezelés > DC ventilátorok > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon F412R-24LB bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám F412R-24LB
Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Cikkszám F412R-24LB Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 16873 pcs Adatlap F412R
Kategória Ventilátorok, hőkezelés Szélesség 12.20mm
Súly 0.044 lb (19.96g) Feszültség tartomány 20.4 ~ 27.6VDC
Feszültség - névleges 24VDC befejezés 2 Wire Leads
Statikus nyomás 0.059 in H2O (14.7 Pa) Méret / dimenzió Square - 41mm L x 41mm H
Sorozat F412R FORDULAT 4200 RPM
Teljesítmény (Watt) 720mW Más nevek 563-1137
F412R24LB
Üzemi hőmérséklet 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Zaj 16.0 dB(A)
Élettartam @ Hőm. - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Behatolásvédelem - Jellemzők -
Ventilátor típus Tubeaxial Jelenlegi értékelés 0.030A