Otthon > Termékek > Ventilátorok, hőkezelés > DC ventilátorok > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYA képek csak hivatkozásra vonatkoznak.
Lásd a termék részleteit szolgáló termékleírásokat.
Vásároljon F412R-24MB bizalmat az Components-World.HK, 1 év garancia
Árajánlatot kér
Cikkszám F412R-24MB
Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Cikkszám F412R-24MB Gyártó Copal Electronics
Leírás FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 14941 pcs Adatlap F412R
Kategória Ventilátorok, hőkezelés Szélesség 12.20mm
Súly 0.044 lb (19.96g) Feszültség tartomány 20.4 ~ 26.4VDC
Feszültség - névleges 24VDC befejezés 2 Wire Leads
Statikus nyomás 0.102 in H2O (25.5 Pa) Méret / dimenzió Square - 41mm L x 41mm H
Sorozat F412R FORDULAT 5400 RPM
Teljesítmény (Watt) 960mW Más nevek 563-1140
F412R24MB
Üzemi hőmérséklet 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Zaj 23.0 dB(A)
Élettartam @ Hőm. - Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Behatolásvédelem - Jellemzők -
Ventilátor típus Tubeaxial Jelenlegi értékelés 0.040A